Укрзалізниця розпочала прямі діалоги з виробниками та постачальниками продукції, — Володимир Жмак

Залізничні новини Переглядів: 14.01.2021, 12:25

Укрзалізниця, з метою якісного, швидкого та безперебійного забезпечення галузі необхідною для її роботи продукцією, започаткувала серію прямих діалогів з її виробниками та постачальниками. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак.

Перша зустріч під його головуванням відбулась із виробниками та постачальниками текстилю 14 січня. У ній взяли участь провідні гравці ринку, представники профільних підрозділів Укрзалізниці, філії «Пасажирська компанія».

«Запровадивши в минулому році круглий стіл з вантажовідправниками, 2021 рік починаємо з прямих діалогів з постачальниками. З чим асоціюються поїзди у пасажирів, окрім чаю? Звісно, з білизною, яка, зазвичай, і викликає найбільше нарікань. Тому діалоги з постачальниками ми розпочали зустріччю із виробниками текстилю», — наголосив Володимир Жмак.

Він підкреслив, що на українському ринку є чимало виробників, здатних випускати продукцію найвищої якості й Укрзалізниця сподівається на реальну економічну конкуренцію між ними під час участі у тендерах.

«Від цього виграють всі: послуги Укрзалізниці стануть якіснішими і пасажири будуть задоволені», — додав очільник Укрзалізниці.

Володимир Жмак також акцентував увагу учасників зустрічі на одному із ключових моментів прямого діалогу — викоріненні корупційних передумов у тендерах та наголосив, що розподіл лотів та змови постачальників, вихід на торги посередників замість прямих виробників стануть неможливими.

Під час зустрічі сторони обговорили технічні моменти співпраці, вимоги до продукції, терміни поставок, деталі фінансового характеру та домовились у найкоротший термін зібрати й обмінятись усією необхідною інформацією для подальшої плідної й ефективної співпраці.

«Спілкування Укрзалізниці з ринком є відкритим – чекаємо на ваші пропозиції та гарантуємо прозорий процес закупівель», — резюмував Володимир Жмак.