З початку січневого локдауну Укрзалізниця перевезла близько 1,2 млн пасажирів

Залізничні новини Переглядів: 16.01.2021, 14:40

У період локдауну, з 8 по 15 січня 2021 року, поїздами Укрзалізниці у далекому сполученні подорожували понад 400 тис. пасажирів, у приміському сполученні – майже 764 тис.


Нагадаємо, Укрзалізниця забезпечує курсування поїздів далекого й приміського сполучення під час чергового посилення карантину в країні з 8 по 24 січня, продиктованого  рішенням Уряду України. Під час перевезень Укрзалізниця забезпечує усі протиепідемічні заходи та закликає пасажирів дотримуватися маскового режиму та користуватися антисептиком.

Для безпеки пасажирів залізничники проводять санітарну обробку вагонів у кожному пункті формування та обороту після кожного рейсу: виконується сухе, вологе прибирання та дезінфекція внутрішніх приміщень вагонів. Особлива увага приділяється поверхням, зокрема поручням, дверним ручкам, раковинам та кнопкам.

На шляху прямування поїзда провідники пасажирських вагонів проводять додаткову дезінфекцію. Для цього використовуються хлоровмісні засоби, що мають позитивний висновок та дозволені для застосування МОЗ України на підставі дотримання інструкції щодо використання при вірусних інфекціях.

У разі порушення протиепідемічних норм на вокзалах та у поїздах просимо пасажирів звертатися до контакт-центру УЗ: 0-800-503-111. На такі порушення компанія реагуватиме миттєво.

Як повідомлялося раніше, під час зимових свят поїздами Укрзалізниці подорожували понад 1,3 млн пасажирів.