Укрзалізниця має показники росту попри пандемію коронавірусу та економічну кризу, – Володимир Жмак

Залізничні новини Переглядів: 18.01.2021, 10:43

Глобальна економічна криза та пандемія коронавірусної хвороби мали негативний вплив на роботу Укрзалізниці, проте компанія знайшла можливості вийти на показники росту. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак у ефірі телепрограми «Україна з Тиграном Мартиросяном» на телеканалі «Україна 24».

За його словами, пандемія мала серйозний вплив на роботу компанії, й питання було не тільки у тому, що на деякий час були фактично заборонені пасажирські перевезення, а й у глобальній економічній кризі, падінні не тільки української, а й світової економіки.

«Тому в таких умовах ми мали падіння вантажоперевезень та доходів, але основним моментом, який нам зараз додає оптимізму, це те, що не дивлячись на падіння економіки та кризу, ми ростемо, у нас збільшується вантажообіг й збільшується дохід», констатував Володимир Жмак.

Він також наголосив, що компанія дуже позитивно оцінює, що наразі не йдеться про зупинку пасажирських залізничних перевезень.

«У першу чергу пасажирські перевезення Укрзалізниці є одними із найбезпечніших, оскільки ми можемо забезпечити масковий режим, дистанцію, контроль, на відміну від переповненого автотранспорту», додав очільник Укрзалізниці.

Нагадаємо, що Укрзалізниця розробила бізнес-стратегію, завдяки якій компанія у 2021 році отримує прибуток та продовжить реформу галузі.