Ремонтні потужності Укрзалізниці у 2021 році отримають значний обсяг замовлень, – Володимир Жмак

Залізничні новини Переглядів: 18.01.2021, 10:43

Укрзалізниця у 2021 році планує забезпечити власні потужності з ремонту вагонів, локомотивів та обладнання значним обсягом замовлень. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак у ефірі телепрограми «Україна з Тиграном Мартиросяном» на телеканалі «Україна 24».

«Це один з важливих моментів, якому ми приділили велику увагу. Ми виділяємо капітальні інвестиції й ці наші заводи будуть у 2021 році ремонтувати на 4 млрд грн локомотиви й на 7 млрд грн – вагони. Ми забезпечимо їх роботою й наші заводи будуть гудіти», наголосив він.

Володимир Жмак також підкреслив, що розвиток заводів Укрзалізниці та забезпечення їх замовленнями дозволять значно підвищити рівень локалізації виробництва.

«У рамках цього процесу ми у цьому році вже будемо ремонтувати два поїзда Skoda на нашому Київському електровагоноремонтному заводі, а не повеземо їх за кордон», додав очільник Укрзалізниці.

Раніше Володимир Жмак повідомляв, що одним із важливих напрямків роботи у 2021 році буде, зокрема, капітальний ремонт тягового парку, для чого в бюджеті компанії буде передбачено 4,7 млрд грн.