Прибутковість Укрзалізниці підвищить престижність професії залізничника, – Володимир Жмак

Залізничні новини Переглядів: 18.01.2021, 15:50

Укрзалізниця планує вже до кінця 2021 року вийти на прибутковий рівень роботи, що дозволить поліпшувати умови праці в галузі та підвищувати престижність залізничних професій. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак у ефірі телепрограми «Україна з Тиграном Мартиросяном» на телеканалі «Україна 24».

«Якщо говорити про те, коли ми підвищимо престижність професії, то для початку мені потрібно вивести компанію на прибутковий рівень, адже тільки прибуткова компанія може дозволити собі рухатись далі», наголосив він.

Володимир Жмак запевнив, що до кінця поточного року Укрзалізниця отримає чотири окремі функціональні бізнес-вертикалі, що також дозволить забезпечити прибутковий рівень роботи.

«Вже до кінця 2021 року у цих окремих чотирьох компаніях ми зможемо імплементувати необхідні рішення для підвищення комфортності умов праці та підвищення заробітних плат», повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця».

Як раніше повідомлялося, за словами Володимира Жмака, 2021 рік має стати вирішальним для Укрзалізниці. Зокрема, наступного року планується інвестувати в залізничну інфраструктуру, локомотиви, вантажні вагони та пасажирські перевезення понад 25 млрд грн. Також планується провести електрифікацію, як мінімум, двох важливих ділянок колії та розпочати процедуру закупівлі 50 нових двосистемних електровозів.

«Укрзалізниця — це один з фундаментів української економіки, здоров’я нашої кампанії є індикатором здоров’я всієї економіки країни», — наголошував він.