Укрзалізниця спільно з представниками бізнесу та правоохоронцями посилить роботу з запобігання розкраданням вантажів

Залізничні новини Переглядів: 22.01.2021, 16:02

Укрзалізниця планує комплекс невідкладних заходів із запобігання розкраданням вантажів та очікує від українського бізнесу — вантажовласників, які користуються послугами залізниці, оперативної інформації про факти крадіжок та пропозиції щодо їх викорінення. Мова про це йшла під час зустрічі під головуванням директора офісу з безпеки АТ «Укрзалізниця» Михайла Ясельського з представниками бізнесу.

 

«Результатом цієї зустрічі стануть серйозні дії, направлені на збереження вантажів та викорінення розкрадань. Зокрема, ми звертатимемося до правоохоронних органів щодо посилення нашого співробітництва та оперативного реагування на факти розкрадань залізничних вантажів», — наголосив він.

Крім того, Михайло Ясельський повідомив, що Укрзалізниця розглядає можливість використання сучасних технічних засобів для запобігання крадіжкам, зокрема квадрокоптерів та потужних відеокамер, а також працює над створенням власного центру моніторингу та аналізу всіх фактів розкрадань.

Учасники ринку вантажоперевезень також запропонували обмін інформацією про динамічне зважування поїздів у русі, що дозволить оперативно виявляти найбільш проблемні точки на маршрутах їх руху.

За підсумками зустрічі її учасники домовились про оперативний обмін усією необхідною інформацією для якнайшвидшого посилення контролю та запобігання крадіжкам вантажів.

Нагадаємо, що у 2020 році залізничники зафіксували майже на 42% менше випадків незаконного втручання в роботу регіональних філій та філій АТ «Укрзалізниця» — 338 випадків проти 579 у 2019 році. Працівники Укрзалізниці дедалі ефективніше протидіють спробам розкрадання сторонніми особами майна компанії та скоєнню ними правопорушень, що загрожують безпеці руху поїздів.