Укрзалізниця модернізувала 8 вагонів-трансформерів

Залізничні новини Переглядів: 27.01.2021, 09:53

Укрзалізниця отримала ще 8 вагонів-трансформерів, оновлених капітально-відновлювальним ремонтом (КВР). У них повністю модернізовано кузов та оновлено інтер’єр, а використовувати вагони після КВР можливо упродовж 14-20 років.


Ремонтні роботи проводилися на власних виробничих потужностях Укрзалізниці, де був відремонтований та модернізований кузов вагона, встановлений даховий кондиціонер, нові віконні блоки із склопакетами, підлога та утеплення. На вікна встановлені ролетні системи — фіранки з вогнетривкої тканини для захисту від прямих сонячних променів. Змонтована шафа управління, контролю електрообладнання пасажирського вагона та облаштовані біотуалети. Стіни тамбурів облицьовані листами з декоративної текстурованої нержавіючої сталі, яка тривалий час зберігає естетичний вигляд.

Кузов вагона пофарбований зносостійкими матеріалами з використанням елементів фірмового стилю Укрзалізниці.

На сьогоднішній день в парку Укрзалізниці 35 вагонів такого типу, які використовуються в поїздах №38/738 Київ – Запоріжжя та №7/749 Київ – Івано-Франківськ. Можливість трансформування меблів із купейного типу на місця для сидіння дозволяє за одну добу один склад поїзда задіяти в двох напрямках: №738 Київ – Запоріжжя та №38 Запоріжжя – Київ.

Нагадаємо, що з метою посилення рівня безпеки пасажирів під час подорожей Укрзалізниця обладнає вагони системами відеоспостереження.