Укрзалізниця у 2021 році планує направити 7 млрд грн на будівництво, ремонт та модернізацію вантажних вагонів

Залізничні новини Переглядів: 27.01.2021, 14:59

Укрзалізниця у 2021 році планує вкласти у будівництво, ремонт та модернізацію вантажних вагонів 7 млрд грн. Така сума інвестицій закладена у проєкті фінансового плану компанії на 2021 рік.


Метою оновлення вагонного парку є, зокрема, забезпечення стабільного зростання обсягів  перевезень; завантаження власних виробничих потужностей; збільшення частки ринку вантажних залізничних перевезень за рахунок кращої якості рухомого складу з 19% до 35%.

Так, у 2021 році компанія планує побудувати 3 тис. вантажних вагонів, у що буде проінвестовано 3,63 млрд грн. Також планується капітально відремонтувати та модернізувати майже 20,5 тис. вантажних вагонів на орієнтовну суму 2,7 млрд грн.

Підкреслимо, що будівництво та ремонт вантажних вагонів буде реалізовано на власних виробничих потужностях Укрзалізниці.

Нагадаємо, що бізнес підтримав фінансовий план Укрзалізниці на 2021 рік. Зокрема, бізнес вітає плани товариства наступного року збільшити доходи без перегляду тарифів, а переважно за рахунок розширення вантажної бази, збільшення завантаження власного вагонного парку та прискорення реалізації накопиченого металобрухту, а також проінвестувати у свою модернізацію рекордні понад 27 млрд грн.