Упродовж минулої доби понад 3 тисячі залізничників боролися з негодою

Залізничні новини Переглядів: 28.01.2021, 10:35

Упродовж останньої доби залізничники продовжують очищувати залізничну інфраструктуру від снігу та ожеледі. Загалом у заходах із снігоборотьбі було задіяно понад 3 тисячі залізничників. Роботи проводилися майже по всій території Україні.

 

Під час робіт залізничники очистили від снігу понад 7,3 тис. стрілочних переводів, 118 пасажирських платформ та майже 600 технологічних проїздів. Незважаючи на негоду, значних затримок поїздів не відбувалося.

Наразі найбільша товщина снігового покрову залишається в Сянках — 25 см та Одесі — 30 см. Зважаючи на погодні умови, роботи з прибирання снігу на об’єктах залізничної інфраструктури будуть продовжуватися у цілодобовому режимі.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними та обачними на об’єктах залізничної інфраструктури, особливо в період складних погодних умов.

Під час перевезень Укрзалізниця забезпечує всі протиепідемічні заходи, закликає пасажирів дотримуватися маскового режиму та користуватися антисептиком. У разі порушення цих норм просимо звертатися до нашого контакт-центру: 0-800-503-111. На такі порушення будемо реагувати миттєво.