Укрзалізниця збільшила кількість місць у поїздах, які прямують з Одеси, де вирує негода

Залізничні новини Переглядів: 28.01.2021, 21:49

Укрзалізниця збільшує кількість місць у поїздах, які прямують з Одещини. Це дасть змогу виїхати з регіону людям, які змушені там залишатися через негоду.

Зокрема, перевізник надав у продаж усі місця на поїзди з Одеси, які перебували під бронюванням для службових потреб, та збільшив кількість вагонів у поїздах. Так, по два вагони додано до поїздів №105/106 Одеса — Київ та №145/146 Ізмаїл — Київ.

«Зараз на Одещині усуваються наслідки снігової стихії і багато подорожуючих застрягли. Реагуємо швидко й посилюємо наші рейси звідти, щоб люди змогли виїхати», — зазначив в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

Укрзалізниця й надалі моніторитиме ситуацію та в разі потреби збільшуватиме кількість місць у поїздах.

Під час перевезень Укрзалізниця забезпечує всі протиепідемічні заходи, закликає пасажирів дотримуватися маскового режиму та користуватися антисептиком. При порушенні цих норм просимо звертатися до нашого контакт-центру: 0-800-503-111. На такі порушення будемо реагувати миттєво.

Нагадаємо, упродовж останньої доби залізничники продовжують очищувати інфраструктуру від снігу та ожеледі. Незважаючи на негоду, значних затримок поїздів не відбувалося.