Володимир Жмак взяв участь у зустрічі Президента України з керівництвом Stadler Rail AG

Залізничні новини Переглядів: 1.02.2021, 16:20

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак взяв участь у зустрічі Президента України Володимира Зеленського з керівництвом швейцарської компанії Stadler Rail AG.

Під час зустрічі з  делегацією швейцарської компанії Stadler Rail AG на чолі з головою ради директорів, співвласником групи Stadler Rail AG Петером Шпулером було обговорено перспективи співпраці та, зокрема, можливість налагодження в Україні виробництва рухомого складу з метою оновлення парку приміських поїздів Укрзалізниці.

Нагадаємо, поїзди компанії Stadler вже себе позитивно зарекомендували на залізницях із широкою колією, зокрема в Білорусії.

Компанія Stadler Rail AG є одним зі світових лідерів з виробництва колійного рухомого складу – трамваїв, потягів метро, приміських та швидкісних поїздів, залізничних і маневрових локомотивів, а також пасажирських вагонів.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця вивчає маршрути для задіяння у пасажирських перевезеннях двох швидкісних поїздів Інтерсіті+ виробництва чеської Skoda після їхнього ремонту.