Укрзалізниця та УСПП підписали меморандум про співпрацю

Залізничні новини Переглядів: 1.02.2021, 17:21

АТ «Укрзалізниця» та Всеукраїнська громадська організація «Український союз промисловців і підприємців» (УСПП) підписали меморандум про співробітництво. Від Укрзалізниці документ підписали голова правління Володимир Жмак та член правління Франтішек Буреш, а від УСПП — її президент Анатолій Кінах.

«Домовилися взаємодіяти щодо розробки та реалізації програми розвитку транспортного комплексу України в частині оновлення рухомого складу, у тому числі сприянні українським товаровиробникам у реалізації програм з імпортозаміщення та локалізації виробництва. Також обговорили аспекти експертно-аналітичної взаємодії на постійний основі. Дякуємо всій команді УСПП за конструктив! Рухаємося вперед!», — зазначив Володимир Жмак.

Також сторони домовилися співпрацювати для залучення інвестицій в оновлення транспортної інфраструктури, розвитку діалогу з питань тарифної та цінової політики та вдосконалення законодавства у сфері транспортних перевезень.

Крім того, Укрзалізниця та УСПП працюватимуть над створенням умов для інтеграції транспортного комплексу України до європейської та світової транспортної системи та найбільш ефективного використання транзитного потенціалу.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця та НАБУ підписали меморандум про співпрацю.