Укрзалізниця у 2020 році придбала для залізничників майже 2 млн медичних масок та респіраторів

Залізничні новини Переглядів: 2.02.2021, 10:54

Укрзалізниця запроваджувала низку заходів для захисту працівників компанії під час карантину впродовж минулого року. У 2020 році філія «Пасажирська компанія» закупила для працівників Укрзалізниці: 1,9 млн медичних масок і респіраторів класу захисту FFP2.

 

Для обробки пасажирських вагонів було придбано понад 50 тисяч літрів антисептиків та засобів для дезінфекції. Для проведення температурного скринінгу пасажирів придбано 2 тисячі медичних електронних інфрачервоних термометрів. На всі ці заходи для захисту працівників від COVID-19 компанією було спрямовано 27 млн грн.

Укрзалізниця при здійсненні пасажирських перевезень забезпечує всі протиепідемічні заходи для безпеки пасажирів під час подорожей. Залізничники закликають пасажирів дотримуватися маскового режиму під час подорожей та користуватися антисептиком. У разі порушення цих норм просимо звертатися до нашого контакт-центру: 0-800-503-111.

Нагадаємо, що у 2020 році Укрзалізниця у пасажирських поїздах далекого сполучення перевезла понад 16 млн пасажирів. Найбільш популярним сполученням традиційно став маршрут Київ — Харків.