Завдяки професійним діям залізничників минулої доби було врятовано два людські життя

Залізничні новини Переглядів: 2.02.2021, 17:05

Завдяки професійним діям машиністів поїздів вдалося уникнути наїзду на двох осіб. Залізничники вчасно застосували екстрене гальмування та попередили наїзд на людей, які не реагували на звукові сигнали.


Так, 1 лютого завдяки професійним діям локомотивної бригади швидкісного поїзда Інтерсіті+ №722 Київ — Харків вдалося попередити наїзд на жінку похилого віку, яка знаходилась на краю пасажирської платформи станції Милашенкове та не реагувала на сигнали підвищеної гучності. Машиніст вчасно застосував екстрене гальмування, що дозволило уникнути травмування. Жінка не постраждала.

Схожий випадок також відбувся 1 лютого на перегоні Нова Баварія — Новожанове. Машиніст поїзда №8551 вчасно застосував екстрене гальмування та попередив наїзд на чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння лежав на колії та не реагував на сигнали підвищеної гучності.

Залізничники вкотре звертаються до громадян з проханням бути уважними та обережними поблизу колій та пам’ятати про правила безпеки на залізничному транспорті.