КЕВРЗ провів виставку розробок для електропоїздів

Залізничні новини Переглядів: 3.02.2021, 13:45

2 лютого на території ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» відбулася промислова виставка, на якій були представлені сучасні розробки елементів салонного інтер’єру вагонів електропоїздів. Серед них – запасні частини і комплектуючі для електропоїздів, виготовлені на ПрАТ «КЕВРЗ» та інших виробничих підприємствах. 

 

«Приміські поїзди — те, з чим зіштовхуються мільйони наших пасажирів. Щоб оновлення приміського парку було якісніше та ефективніше, вирішили не просто йти за незмінними багато років регламентами, а запросили ключових постачальників обладнання до нас на виставку представити свої нові рішення для приміських потягів – сидіння та інші вагонні меблі, віконні та дверні групи, туалетні системи тощо», — повідомив в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський.

В Укрзалізниці впевнені, що розвиток електропоїздів — тренд сьогодення з огляду на його екологічність і економічність та є пріоритетним для компанії. Як зазначив Олександр Перцовський, у 2021 році компанія планує значно збільшити кількість оновлених приміських електропоїздів. Зокрема, розробляється програма модернізації електропоїздів та більш широкого їх застосування для перевезення пасажирів.

Усі предмети експозиції розроблені та втілені вітчизняними інженерами та виробниками з метою створення більших зручностей для пасажирів, поліпшення умов роботи локомотивних бригад, а також осучаснення дизайну інтер’єру вагонів. Також однією із цілей заходу є імпортозаміщення — презентація комплектуючих та вузлів, виробництво яких нещодавно було запроваджено в Україні.

Окрім цього, під час виставки був презентований електропоїзд після проведення повної модернізації, який незабаром вирушить у рейси Південно-Західною залізницею. Під час капітального ремонту було виконано низку модернізацій, які дозволять значно підвищити безпеку залізничного руху та комфорт для пасажирів. Пасажири неодмінно оцінять нові сидіння покращеної ергономіки, герметичні склопакети у вікнах, сучасне світлодіодне освітлення салонів, електронне інформаційне табло та оновлену систему зв’язку «пасажир-машиніст», новітні матеріали, застосовані для оформлення вагонного інтер’єру.

Нагадаємо, що 25 січня цього року Укрзалізниця запустила новий модернізований приміський електропоїзд за маршрутом Київ — Тарасівка — Київ.