Укрзалізниця врахує пропозиції пасажирів під час призначення літніх поїздів, — Олександр Перцовський

Залізничні новини Переглядів: 4.02.2021, 14:14

Укрзалізниця вже готується до літніх пасажирських перевезень і збирає пропозиції та побажання від пасажирів. Саме з урахуванням наданих пропозицій призначатимуться поїзди в цей туристичний період. Про це розповів в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський на Радіо НВ.


«Ми створили спеціальну скриньку, збираємо коментарі та пропозиції щодо маршрутів. Думаю, люди надихнулися тим, що ми зробили курортний зимовий Інтерсіті+ та назвали його «Лижний експрес», — пояснив Олександр Перцовський. Він також додав, що зараз залізничники працюють над розкладом з урахуванням пасажиропотоку попередніх періодів.

Укрзалізниця прагне максимально врахувати потреби пасажирів у процесі підготовки до літніх пікових перевезень. Усі охочі можуть надіслати свої пропозиції на електронну адресу uz.suggestions@gmail.com. Фахівці розглянуть їх та врахують за наявності відповідних технічних можливостей.

Крім того, Олександр Перцовський розповів, що Укрзалізниця веде переговори з туристичним сектором: «Ми хочемо, щоб турагенції співпрацювали з Укрзалізницею, хочемо повернути пасажирів на залізницю, збираємо інформацію, де, у якій кількості, за якою ціновою політикою люди готові їхати».

Нагадаємо, Укрзалізниця вдосконалює формат обслуговування клієнтів, які замовляють групові пасажирські перевезення. Для цього компанія створила центр обслуговування пасажирів, який надає широкий спектр послуг.

Також раніше повідомлялося, що у 2020 році Укрзалізниця у пасажирських поїздах далекого сполучення перевезла понад 16 млн пасажирів. Найбільш популярним сполученням традиційно став маршрут Київ — Харків.