На Придніпровській залізниці вживають заходи до пропуску пасажирських поїздів та скорочення їх запізнення через сходження вантажних вагонів на перегоні Верхньодніпровськ — Воскобійня

Залізничні новини Переглядів: 6.02.2021, 12:14

Водночас з відновними роботами на перегоні Верхньодніпровськ — Воскобійня, де сьогодні вночі сталося сходження з рейок 8 вантажних вагонів, регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» забезпечує пропуск пасажирських поїздів південного напрямку, вживає можливі заходи до скорочення відставання цих поїздів від графіка.


Пасажирські поїзди № 116 Київ – Покровськ – Бердянськ, № 12 Київ – Новоолексіївка, № 38 Київ – Запоріжжя, № 92 Одеса – Костянтинівка почергово пропущено своїм маршрутом через ст. Дніпро-Головний.

Пасажирські поїзди № 54 Одеса – Дніпро, № 80 Київ – Дніпро, № 4 Ужгород – Запоріжжя, № 42 Трускавець – Дніпро та № 86 Львів – Новоолексіївка прямують зміненим маршрутом через ст. Кривий Ріг-Сортувальний, Апостолове, Нікополь, Запоріжжя.

Регіональна філія організувала спеціальний поїзд для довезення до станцій  Дніпро-Головний та Кам’янське-Пасажирське численних груп пасажирів з поїзда № 86 Львів – Новоолексіївка.

Також було забезпечено пересадку на поїзд № 12 Київ – Новоолексіївка пасажирів, які прямують до станцій Мелітополь, Якимівка та Новоолексіївка, з решти поїздів, що затримуються.

Вирішено питання щодо курсування вищезазначених поїздів у зворотному напрямку зміненим маршрутом.

Затримки пасажирських поїздів становлять від 3 до 6 годин. Диспетчерський апарат вживає заходи до скорочення відставання пасажирських поїздів  від графіка.