Відновні роботи на Придніпровській залізниці на перегоні Верхньодніпровськ-Воскобійня знаходяться на завершальній стадії

Залізничні новини Переглядів: 8.02.2021, 10:14

Відновні роботи на Придніпровській залізниці у зв’язку зі сходженням вантажних вагонів на перегоні Верхньодніпровськ-Воскобійня знаходяться на завершальній стадії.


У регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» завершують роботи з відновлення інфраструктури на перегоні Верхньодніпровськ-Воскобійня, де 6 лютого сталося сходження з колії групи вантажних вагонів.

Щоб якомога швидше відновити пошкоджену інфраструктуру та повноцінний рух поїздів, придніпровські залізничники працюють цілодобово.

Учора колійники демонтували пошкоджені у результаті сходження елементи колійної мережі, а також розпочали відновлення двох стрілочних переводів і ділянки, прилеглої до парної колії. Енергетики подали напругу на електромережу непарної колії перегону Воскобійня – Верхньодніпровськ та двох колій на станції Воскобійня.

На сьогодні заплановані роботи з відновлення пошкодженої ділянки непарної колії, а також повне відновлення й регулювання контактної мережі на перегоні Воскобійня – Верхньодніпровськ.