Упродовж минулої доби понад 7 тисяч залізничників боролися з негодою

Залізничні новини Переглядів: 9.02.2021, 10:45

Упродовж минулої доби залізничники продовжували очищувати залізничну інфраструктуру від снігу та ожеледі. Загалом у заходах із снігоборотьби було задіяно понад 7 тис. залізничників та 4 снігоочисні машини. Роботи проводилися майже по всій території Україні, а товщина снігового покрову подекуди сягала 40 см.


Під час робіт залізничники очистили від снігу понад 15,6 тис. стрілочних переводів, 789 пасажирських платформ та 913 технологічних проїздів. Незважаючи на негоду, значних затримок поїздів не відбувалося.

У разі затримки поїздів Укрзалізниця оперативно організовувала спеціальні заходи, щоб доставити пасажирів до аеропорту. «За вчора було 2 відчутних запізнення через негоду і, звичайно, жодної відміни залізничних рейсів. Пасажирам, які поспішали в Бориспіль на виліт, зорганізували спеціальне стикування і пряме транспортування на KyivBoryspilExpress до аеропорту», — написав на своїй сторінці в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський.

Наразі найбільша товщина снігового покрову залишається в Гребінці — 40 см, Києві — 25 см та Шепетівці — 25 см. Зважаючи на погодні умови, роботи з прибирання снігу на об’єктах залізничної інфраструктури будуть продовжуватися в цілодобовому режимі.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури, особливо в період складних погодних умов.

Під час перевезень Укрзалізниця забезпечує всі протиепідемічні заходи. Залізничники закликають пасажирів дотримуватися маскового режиму та користуватися антисептиком. У разі порушення цих норм просимо звертатися до нашого контакт-центру: 0-800-503-111.