Професійні дії залізничників дозволили уникнути аварійної ситуації з автомобілем, що застряг на пішохідному переході через колії

Залізничні новини Переглядів: 9.02.2021, 12:52

Горе-водій легкового автомобіля Hyundai ледь не спричинив аварії, застрягши на пішохідному переході через колії. Професійні та швидкі дії залізничників дозволили уникнути біди.


Так, 8 лютого о 21:39 машиніст локомотива ЧМЕ3 побачив поблизу станції Шевченкове-Південне легковий автомобіль, який застряг на пішохідному переході на колії. Про це він повідомив чергового по станції, який терміново попередив про перешкоду машиніста електропоїзда №6350 Куп’янськ-Південний – Гракове, що дозволило уникнути аварії.

Також оперативно було повідомлено Національну поліцію, яка прибула на місце події та прибрала вказаний автомобіль. Його водій, за попередніми даними, мав ознаки алкогольного сп’яніння. Поїзд №6350 відправився о 21:59 із затримкою на 19 хв.

Залізничники вкотре звертаються до водіїв із проханням бути уважними та обережними поблизу колій, неухильно слідувати правилам дорожнього руху, пам’ятати про правила безпеки та користування об’єктами залізничного транспорту.