Упродовж минулої доби залізничники вивезли з об’єктів інфраструктури майже 16 тис м3 снігу

Залізничні новини Переглядів: 10.02.2021, 10:28

Упродовж минулої доби по всій території України продовжувалися роботи з ліквідації наслідків негоди. Понад 6,6 тис. залізничників очищували платформи, стрілочні переводи та колії від снігу. Також на коліях працювала 21 снігоприбиральна машина. Найактивніші роботи проводилися на території обслуговування Південної, Львівської та Південно-Західної залізниць.

 

Загалом вчора залізничники очистили від снігу понад 10,3 тис. стрілочних переводів, 669 пасажирських платформ і 911 технологічних проїздів. Незважаючи на негоду та значні снігопади, значних затримок пасажирських поїздів не відбувалося.

Найбільша товщина снігового покрову спостерігалася в Гребінці — 60 см, Києві — 30 см, Львові та Тернополі — 25 см. Зважаючи на погодні умови, роботи з прибирання снігу на об’єктах залізничної інфраструктури будуть продовжуватися в цілодобовому режимі.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури, особливо в період складних погодних умов.

Під час перевезень Укрзалізниця забезпечує всі протиепідемічні заходи. Залізничники закликають пасажирів дотримуватися маскового режиму та користуватися антисептиком. У разі порушення цих норм просимо звертатися до нашого контакт-центру: 0-800-503-111.