Укрзалізниця провела консультації з учасниками ринку в рамках підготовки до централізованої закупівлі природного газу на 2021 рік

Залізничні новини Переглядів: 10.02.2021, 16:40

На етапі підготовки проєкту тендерної документації з централізованої закупівлі природного газу на 2021 рік Укрзалізниця 9 лютого 2021 року провела зустріч-консультацію з постачальниками природного газу. У ній взяли участь представники близько 20 компаній.


У ході зустрічі представники Укрзалізниці, зокрема, надали роз’яснення щодо процедури запланованої закупівлі природного газу за принципами формульного ціноутворення, окреслили кваліфікаційні вимоги до учасників торгів та забезпечення тендерної документації, умов та термінів постачання продукції, етапів розрахунків компанією за поставлений газ.

Окрім цього, учасники зустрічі обговорили варіанти розділення на окремі лоти (процедури) річного обсягу закупівлі природного газу, який становить орієнтовно 70 млн куб. м, питання розрахунку формульної ціни на природний газ, кваліфікаційні вимоги до  учасників торгів тощо.

Усі пропозиції учасників дискусії щодо проведення прозорої та ефективної закупівлі природного газу Укрзалізниця взяла до уваги та вже розпочала їх детальний аналіз. У компанії зауважують, що зацікавлені в пошуку надійних постачальників природного газу, придбанні якісної продукції для потреб залізничної галузі, встановленні взаємовигідних та прозорих умов співпраці.

Оприлюднення процедур/процедури закупівлі природного газу в системі ProZorro Укрзалізниця планує впродовж першого кварталу 2021 року.

Як повідомлялося раніше, впродовж 2020 року філією «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» було оголошено близько 700 закупівель. За результатами закупівельної кампанії було укладено 470 договорів на суму 8,461 млрд грн. Економія ресурсів за успішними торгами склала 1,243 млрд грн.