Водій «Жигулі» в стані алкогольного сп’яніння спричинив смертельне ДТП на залізничному переїзді

Залізничні новини Переглядів: 17.02.2021, 17:03

Сьогодні, 17 лютого, о 04:35 на перегоні Блок-пост 7 км – станція Дарниця, що в межах міста Києва, водій «Жигулі» спричинив зіткнення автівки з вантажним поїздом на регульованому залізничному переїзді. Світлова та звукова сигналізація працювала справно.  


У момент зіткнення в салоні автомобіля знаходилось три особи. На жаль, одна людина загинула, друга – покинула місце аварії, водія було госпіталізовано.

За попередньою інформацією, водій «Жигулі» перебував у стані алкогольного сп’яніння.  Локомотив отримав незначні пошкодження, поїзд було затримано.

Про випадок залізничники повідомили Національну поліцію та викликали швидку допомогу.

Працівники Укрзалізниці вкрай стурбовані легковажністю автоводіїв, які, порушуючи  правила дорожнього руху, наражають себе та інших на небезпеку. В Укрзалізниці вкотре нагадують про необхідність неухильно дотримуватися правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури – їх порушення може призвести до непередбачуваних та тяжких наслідків.

Укрзалізниця вітає прийняття 16 лютого 2021 року Верховною Радою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху», що посилює  відповідальність водіїв за перебування за кермом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Раніше повідомлялося, що у  2020 році кількість ДТП на коліях та залізничних переїздах зменшилася на 11 випадків.