Укрзалізниця працює над створенням сучасного центру обробки даних

Залізничні новини Переглядів: 19.02.2021, 10:22

Укрзалізниця працює над створенням нового сучасного центру обробки даних для забезпечення безперебійного руху поїздів залізницями України. Про це повідомив директор з питань інформаційних технологій АТ «Укрзалізниця» Володимир Рєзнік.


«Завдання IT-підрозділу компанії зараз полягає у забезпеченні безперебійного, якісного функціонуванні систем та програмних комплексів, які забезпечують усі напрямки роботи Укрзалізниці, першочергово у вантажній логістиці та пасажирських перевезеннях», — додав він.

ІТ повинне гарантувати високу доступність всіх послуг при будь яких виробничих умовах у цілодобовому режимі. Важливість і складність компонентів послуг що надаються, потребують використання сучасних інформаційних технологій з їх постійним удосконаленням.

За словами Володимира Рєзніка, з цією метою планується побудова нового центру обробки даних у якому будуть інтегровані нові апаратно-програмні комплекси для забезпечення безперервності надання послуг.

Нагадаємо, що Укрзалізниця наприкінці 2020 року розпочала створення сучасних центрів управління рухом. Перший такий центр запрацював у Харкові. Його робота побудована на основі кращих європейських практик.