Рівень контейнеризації залізничних вантажів може досягти 15% у найближчі три роки, — Едвін Берзиньш

Залізничні новини Переглядів: 22.02.2021, 14:22

Рівень контейнеризації вантажів, що перевозяться залізничним транспортом в Україні, має значний потенціал росту, й вже за три роки він може зрости з 1 – 2% до 15%. Таку думку висловив виконавчий директор філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця» Едвін Берзиньш у ексклюзивному інтерв’ю виданню «Mintrans».

 

«Якщо говорити про країни Європейського Союзу, то там 45% вантажів перевозиться контейнерами і цей показник зростає. Сьогодні практично будь-яку продукцію можна перевозити в контейнерах. В Україні за два-три роки реально збільшити частку контейнеризації перевезень до 15%. Для цього потрібно розвивати транзитний напрям», — наголосив він.

Едвін Берзиньш нагадав, що за останні два місяці Україною прослідувало 10 поїздів з Китаю до Європейського Союзу.

«Я поставив собі за мету підвищити частоту до одного поїзда в день. Це транзит лише за одним маршрутом», — додав він, підкресливши, що сьогодні залізниця має хороший потенціал, адже ставки морських фрахтів зросли в багато разів.

На думку Едвіна Берзиньша, сталому розвитку контейнерних перевезень в Україні значно сприятиме спільна робота уряду, Міністерства інфраструктури, митниці у цьому напрямку.

«Ми готуємо пропозицію для міністерства щодо уніфікації митних норм. Наприклад, щоб фура і платформа оцінювались як одне ціле й ціна була єдина», — повідомив виконавчий директор філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

Також необхідне забезпечення робочого документообігу, який в ідеалі, як вбачає Едвін Берзиньш, має бути створений за аналогією до пасажирських перевезень, тобто вантажовідправникові досить обрати напрямок, яким поїде вантаж, обрати потрібний контейнер і дату відправлення та натиснути електронну кнопку в програмі.

Одним із стимулів розвитку контейнерного ринку він також вважає створення сухих портів-хабів, й цим уже почали займатися приватні компанії, а Укрзалізниця може стати їхніми партнерами.

«В Україні є стратегія розвитку транспорту до 2030 року, а в компанії Укрзалізниця – стратегія розвитку до 2023 року. У цих документах відзначено потребу створити такі сухі порти. Стратегія філії «Ліски» також враховуватиме ці пункти. Як це відбуватиметься – за рахунок приватного капіталу або ж інших фінансових ресурсів – уже інше питання. Ми зараз розробляємо дорожню карту розвитку таких терміналів», — резюмував Едвін Берзиньш.

Нагадаємо, що За 2020 рік територією України перевезено понад 425 тис. контейнерів в умовних одиницях (ДФЕ), що на 10,7% перевищує показник 2019 року.