Укрзалізниця розробляє нові міжнародні маршрути для контейнерних залізничних перевезень

Залізничні новини Переглядів: 22.02.2021, 15:25

Укрзалізниця вивчає привабливі для залізничних контейнерних перевезень ринки та розробляє нові міжнародні маршрути. Про це повідомив виконавчий директор філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця» Едвін Берзиньш у ексклюзивному інтерв’ю виданню «Mintrans».


«Ми розробляємо нові маршрути: Туреччина – Україна – Польща та Туреччина – Україна –Німеччина. Незабаром відкриємо маршрут Стамбул – Гданьск. Важливо задля цього зробити єдині умови для вантажовідправників. Ми хочемо розвивати маршрут через Чорне море до Грузії, Каспійського моря, Азербайджану. Україна може взяти частину транзиту, який іде до Індії, — це амбітний план, але реальний», — констатував він.

На думку Едвіна Берзиньша, філія «Ліски» може стати координатором усіх цих транспортних коридорів.

«Клієнт хоче, як правило, працювати з однією компанією, а не укладати десятки договорів із морськими лініями, експедиторами, терміналами, залізницею тощо. Значно ефективніший варіант, коли одна компанія надає єдину наскрізну ставку і пропонує клієнтам відразу весь сервіс доставлення. Ми хочемо стати компанією, яка надає єдиний сервіс», — наголосив виконавчий директор філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

Раніше Едвін Берзиньш повідомляв, що транзитні вантажні залізничні перевезення територією України мають потенціал значного росту завдяки розбудові транспортно-логістичного коридору «Балтійське – Чорне море» від порту Гданська до «портів Великої Одеси»: Одеського, Чорноморського та Південного.