Швейцарський виробник рухомого складу Stadler вивчає можливості локалізації виробництва на КЕВРЗ

Залізничні новини Переглядів: 23.02.2021, 15:03

Представники швейцарської компанії Stadler Rail AG, що спеціалізується на виробництві залізничного рухомого складу, у рамках робочого візиту 23 лютого перебувають на Київському електровагоноремонтному заводі (КЕВРЗ) для вивчення можливості розміщення локалізованого виробництва.


Так, компанія Stadler розглядається як один із потенційних постачальників рухомого складу для анонсованого президентом Володимиром Зеленським проекту з інтеграції залізниці з міською транспортною системою — City Express — за рахунок об’єднання великих міст із їх містами-супутниками в єдиний транспортний простір.

За словами в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця», директора філії «Пасажирська компанія» Олександра Перцовського, наразі Укрзалізниця готова ділитися своїм баченням і планами реалізації проекту з потенційними інвесторами і ухвалюватиме рішення, виходячи з техніко-економічного обґрунтування, економічного ефекту та ступеня локалізації виробництва.

Нагадаємо, що голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак на початку лютого взяв участь у зустрічі Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Stadler Rail AG, де було обговорено перспективи співпраці та, зокрема, можливість налагодження в Україні виробництва рухомого складу з метою оновлення парку приміських поїздів Укрзалізниці.