Укрзалізниця двічі на місяць забезпечує дезінсекцію всіх вагонів пасажирських поїздів

Залізничні новини Переглядів: 24.02.2021, 09:40

Для комфортних та безпечних подорожей пасажирів, зокрема, з метою недопущення випадків виявлення у поїздах тарганів та клопів, Укрзалізниця забезпечує проведення дезінсекції пасажирських вагонів.

 

Така обробка пасажирських вагонів здійснюється обов’язково двічі на місяць. До цих робіт залучаються відповідні організації, з якими підрозділи Укрзалізниці уклали договори. 

Загалом наразі курсує 1331 пасажирський поїзд Укрзалізниці, після спеціальної обробки всі вагони цих поїздів є чистими від комах та безпечними для пасажирів.

Нагадаємо, що Укрзалізниця забезпечує постійний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів для безпеки подорожей на всіх напрямках. Зокрема, обов’язково проводиться дезінфекція рухомого складу до та після кожного рейсу, суворо дотримується масковий режим працівників, здійснюється температурний скринінг та у разі можливості контролюється наявність масок у пасажирів.

В Укрзалізниці також нагадують про роботу контактного центру (тел. 0800-503-111), звернувшись до якого пасажири можуть отримати оперативну та вичерпну інформацію щодо курсування поїздів і особливостей обслуговування в умовах запровадження карантинних обмежень. У разі потреби, тут можна залишити й пропозиції чи зауваження до роботи залізничного транспорту.

Бажаємо всім безпечних подорожей!

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця у 2020 році придбала для залізничників майже 2 млн медичних масок та респіраторів.