Вантажовідправники незабаром зможуть користуватись зручним вебінтерфейсом «Е-Наряд», — Володимир Рєзнік

Залізничні новини Переглядів: 24.02.2021, 15:50

Укрзалізниця працює над створенням сучасного, зручного онлайн-кабінету для клієнтів компанії — замовників залізничних вантажоперевезень. Про це повідомив директор з питань інформаційних технологій АТ «Укрзалізниця» Володимир Рєзнік.

«Одним із завдань, яке зараз вирішується завдяки активній позиції керівництва вантажного напрямку компанії, є створення нового, зручного інтерфейсу для вантажовідправників, який має робочу назву «Е-Наряд». У цьому інтерфейсі можна буде зручно й швидко замовити перевезення вантажу та оперативно отримати відповідь від Укрзалізниці», — наголосив він.

Також, за словами Володимира Рєзніка, новий інтерфейс дозволить своєчасно інформувати вантажовідправників стосовно стану їх вантажів у русі, місцезнаходження вагонів тощо.

«IT-підрозділ нашої компанії, відповідальний за розвиток програмного забезпечення, сьогодні разом з партнерами активно працює над якнайшвидшим створенням нового продукту, який буде максимально user-friendly», — резюмував він.

Нагадаємо, що Укрзалізниця працює над створенням нового сучасного центру обробки даних для забезпечення безперебійного руху поїздів залізницями України.