Укрзалізниця планує вийти на чистий прибуток за підсумками 2021 року в обсязі 3,5 млрд грн, — Володимир Жмак

Залізничні новини Переглядів: 26.02.2021, 15:15

Укрзалізниця очікує за підсумками роботи у 2021 році отримання чистого прибутку у обсязі 3,5 млрд грн. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак під час всеукраїнського селектору щодо соціальних питань залізничників.


«Не секрет, що наші збитки за підсумками 2020 року склали 11,5 млрд грн. Проте цей рік ми завершимо з прибутком на рівні 3,5 млрд грн. Для того щоб цього прибутку досягти, ми будемо везти більше і швидше, також ми будемо скорочувати наші видатки», — наголосив він.

Водночас, за словами Володимира Жмака, Укрзалізниця наперекір світовому тренду економічної турбулентності вийшла на шлях росту показників діяльності.

«Всі розуміють: економічна криза не тільки в Україні, а в усьому світі, падіння економіки до 7%. Економіка падає, а Укрзалізниця з жовтня 2020 року почала підніматись, тренд змінився з падіння на підйом», — підкреслив голова правління Укрзалізниці.

Раніше Володимир Жмак повідомляв, що 2021 рік стане проривним на шляху перетворення Укрзалізниці зі збиткової компанії на прибутковий бізнес.