Пасажири з квитками до чи з Івано-Франківщини зможуть їхати за графіком до 8 березня включно

Залізничні новини Переглядів: 27.02.2021, 09:53

Згідно з постановою №154 Кабінету Міністрів України від 24 лютого, Укрзалізниця з 9 березня і до кінця дії посиленого карантину в Івано-Франківській області призупинить висадку та посадку пасажирів у регіоні.


Наголошуємо, що до 8 березня включно всі пасажири з придбаними квитками зможуть без перешкод дістатися до місця призначення залізницею.

Нагадаємо, Укрзалізниця призупинила продаж нових квитків на поїзди, що прямують до Івано-Франківщини та зворотно, але не скасовує регулярні рейси та не обмежує висадку/посадку пасажирів до дати, вказаної постановою КМУ.

Укрзалізниця уважно стежить за ситуацією в регіоні й забезпечує повну та ретельну дезінфекцію всіх вагонів, що прямують через зону посиленого карантину. Дотримання маскового режиму в усіх вагонах і на вокзалах є суворо обов’язковим.

Пасажирам, які планують гірський відпочинок у перший весняний вікенд, Укрзалізниця пропонує альтернативні маршрути до станцій Ясіня, Кваси, Рахів, Воловець, Сколе, Славсько. Зокрема, нагадуємо про подовження курсування швидкісного «Лижного експреса» №745 до Славська з можливістю придбання квитків через чат-бот Укрзалізниці.