Укрзалізниця оголошує відкритий відбір кандидатів на посаду генерального директора

Залізничні новини Переглядів: 2.03.2021, 16:16

Сьогодні, 2 березня, філія «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця» оголошує відкритий відбір кандидатів на зайняття вакантної посади генерального директора Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 1.

 

У рамках першого туру відбору кандидатів на посади гендиректорів документи приймаються з 2 до 4 березня до 12:00 на електрону адресу kandidat.coz.uz@gmail.com.  

Нагадаємо, пакет документів повинен містити автобіографію, резюме з контактними даними особи (мобільний номер телефону, електронна адреса) та програму розвитку лікувального закладу, яка має бути розрахована на строк до трьох років.

Презентація програми розвитку має бути підготовлена в програмі Microcoft Power Point. Обмежень щодо її обсягу немає.

Другий етап, який передбачає співбесіду та захист програми розвитку лікувального закладу, відбудеться 10 березня 2021 року о 15:00 за адресою: вул. Є.Ґедройця, 5.

Відбір проводить комісія АТ «Укрзалізниця». У її складі — керівники апарату управління філії «Центр охорони здоров’я», представники департаменту розвитку персоналу та кадрової політики, управління соціальної політики, апарату директора з економічної та інформаційної безпеки та офісу з антикорупційної діяльності.