Пасажири поїздів Інтерсіті+ спожили майже 6 тонн бізнес-ланчів

Залізничні новини Переглядів: 3.03.2021, 11:47

За два місяці пасажири поїздів Інтерсіті+ спожили 5,8 тонн бізнес-ланчів. Уже в другій половині березня для найменших пасажирів швидкісних поїздів Укрзалізниця планує додати дитяче меню.

 

Так, за вказаний період пасажирам швидкісних поїздів було реалізовано 4,21 т м’ясних ланчів та 1,6 т — вегетаріанських. Також зазначимо, що найбільш «голодним» рейсом виявився маршрут Київ — Харків.

До вибору пасажирів Інтерсіті+ Укрзалізниця та її фуд-партнер WOG Cafe пропонують вегетаріанський ланч-бокс, у якому основною стравою виступає паста з соусом песто, смаженими овочами та печерицями, закускою — хумус із в’яленими томатами та шпинатом у поєднанні з пшоняним крокетом із печерицями, десертом — веганські солодощі.

Також пасажири можуть скуштувати м’ясний ланч-бокс, де основною стравою є кускус із куркумою в поєднанні зі стручковою квасолею, солодким перцем і броколі та курячі мітболи з льоном, закускою є хумус із хрустким крекером, десертом — сливовий пиріг.

До складу дитячого меню увійдуть фермерські продукти та солодощі без цукру. Замовити меню можна буде при купівлі квитка на сайті, через чат-бот, а також безпосередньо в поїзді.

Нагадаємо, що Укрзалізниця в грудні 2020 року запровадила можливість замовити в Інтерсіті+ бізнес-ланч. Замовлення можна зробити під час оформлення проїзного документа онлайн або в касі.