Якісні зміни у диспетчеризації дозволили Укрзалізниці поліпшити показник обігу вантажних вагонів власного парку, — Володимир Жмак

Залізничні новини Переглядів: 10.03.2021, 14:11

Укрзалізниця у січні-лютому 2021 року поліпшила показники роботи власного робочого парку вантажних вагонів, зокрема, скоротивши показники його обігу. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак під час пресконференції на тему «Укрзалізниця в цифрах: від 2018 року до сьогодні. Нагальні питання».

«Перша нарада, яку я провів на посаді голови правління Укрзалізниці, була присвячена питанням диспетчеризації. Після цього ми розробили інтерактивну карту і за рахунок змін у диспетчеризації змогли підвищити обіг вагонів до цифр, які є дуже показовими», — наголосив він.

Так, у січні 2021 року загальний обіг робочого парку вагонів Укрзалізниці склав 14,96 діб, що на 8% менше, ніж за аналогічний період 2020 року, а вже в лютому цей показник склав 12,08 діб, що на понад 16% менше за показник лютого 2020 року.

Також, за словами Володимира Жмака, показник обігу фактично задіяних у процесі перевезень вантажних вагонів Укрзалізниці був ще ефективнішим – 9,5 діб у січні та 8 діб у лютому 2021 року.

Нагадаємо, що Укрзалізниця з початку березня 2021 року фіксує зростання середнього обсягу щодобових надходжень від основного виду діяльності — вантажних перевезень, та прогнозує подальший його ріст.