З початку року Укрзалізниця збільшує продаж квитків та обсяги перевезення пасажирів,— Володимир Жмак

Залізничні новини Переглядів: 10.03.2021, 15:11

З початку 2021 року Укрзалізниця почала збільшувати обсяги перевезення пасажирів та продаж квитків у порівнянні з осіннім періодом минулого року. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак під час пресконференції «Укрзалізниця в цифрах: від 2018 року до сьогодні. Нагальні питання».

 

Так, відповідно до представлених під час заходу презентаційних матеріалів, лише за перший тиждень лютого 2021 року компанія перевезла 357,6 тис. пасажирів, що на 40 % більше, ніж у середині грудня минулого року, а кількість проданих квитків зросла на 9% — до майже 440 тис.

«Тенденція почала змінюватися – ми збільшуємо перевезення пасажирів та  продаж квитків у порівнянні з осінніми місяцями 2020 року. Звичайно, нам далеко ще до передковідного стану, але ми рухаємося в позитивному тренді. Завдяки чому? Завдяки інноваційним підходам до формування нових потягів, відкриття нових маршрутів, оптимізації руху — ми скорочуємо час руху поїздів на багатьох маршрутах», — підкреслив Володимир Жмак.

Він також додав, що Укрзалізниця наразі є єдиним видом транспорту, який гарантує своєчасну доставку пасажирів до місця призначення. Особливо це було важливо в січні-лютому, коли через морози та заметілі інші види транспорту були заблоковані. При цьому залізничний транпорт залишається найбезпечнішим у період карантинних обмежень, адже може забезпечити і дистанцію, і масковий режим.

«Якщо б не Укрзалізниця, то кількість захворювань зросла б, тому що переповнені маршрутки – це не вихід із ситуації. Ми будемо звертатися до органів місцевої влади якомога менше обмежувати пасажирський залізничний рух», — резюмував Володимир Жмак.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця виконає спеціальні рейси з та до Закарпаття для безпечного вивезення тих пасажирів, яким критично важливо виїхати з карантинної зони.  

Також Укрзалізниця повідомила про курсування приміських поїздів в областях, що потрапили до «червоної» зони.