Укрзалізниця стала першою державною компанією в Україні, що підтримала Принципи WEPs

Залізничні новини Переглядів: 11.03.2021, 15:52

Укрзалізниця стала першою державною компанією в Україні, що підтримала Принципи розширення прав і можливостей жінок на робочому місці, у сфері бізнесу та в суспільстві (WEPs). 10 березня в.о. члена правління Укрзалізниці Іван Синяков підписав заяву про підтримку даних Принципів під час заходу Ring the Bell for Gender Equality в Києві, присвяченому розвитку економічної спроможності жінок.

Репутаційне дослідження, яке Укрзалізниця проводила серед своїх співробітників наприкінці 2020 року виявило ряд гендерно зумовлених проблем. Зокрема задоволеність працівниць за фактором «Рівні можливості» та «Прозорість винагородження» на декілька пунктів нижча, ніж колег-чоловіків. При цьому результати засвідчили, що жінки в цілому мають вищий рівень долученості до бізнес-процесів в компанії, ніж чоловіки.

«Трансформувати корпоративну культуру для створення рівних можливостей жінок та чоловіків у питаннях кар’єрного зростання та справедливої винагороди – не швидка, але стратегічно важлива задача. Укрзалізниця бачить проблеми і ініціює зміни. Ми підписуємо Принципи WEPs, розроблені структурами ООН, щоб у колі світових компаній-лідерів засвідчити свою готовність створювати рівні кар’єрні можливості незалежно від гендеру, боротися з проявами дискримінації, забезпечувати добробут та безпеку своїм працівникам», — наголосив Іван Синяков.

Принципи WEPs розробили Глобальний договір ООН та ООН-Жінки у 2010 році. Приєднання до спільноти WEPs означає, що найвище керівництво компанії починає роботу над розширенням можливостей жінок, які у ній працюють. Це передбачає початок роботи над забезпеченням рівної оплати праці за однакову якість виконаної роботи, практику гендерної збалансованості серед працівників та нульову толерантність до насильства на робочому місці.