Працівники офісу з безпеки Укрзалізниці з початку 2021 року попередили завдання збитків компанії на суму 312 млн грн

Залізничні новини Переглядів: 17.03.2021, 12:11

Укрзалізниця в період з 1 січня по 15 березня попередила завдання 312 млн грн збитків. Це стало можливим завдяки активним заходам офісу з безпеки компанії з попередження та виявлення економічних правопорушень у всіх сферах діяльності Укрзалізниці.

Так, тільки за останні два тижні завдяки системній роботі з контролю у сфері закупівель попереджено збитків більш ніж на 63 млн грн. За результатами проведення перевірок та форензік-розслідувань виявлено необліковану спожиту електроенергію в обсязі майже 1 млн кВт на суму близько 2 млн грн.

Крім того, з початку року 45 тендерів визнано такими, які мають потенційні ризики, їх взято на контроль.

Також триває активна робота зі збереження вантажів та їх перевезень, офісом спільно з управлінням воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця» організовано проведення більше 3 тис. рейдів, у ході яких виявлено 260 фактів розкрадань, при цьому затримано 284 особи.

Нагадаємо, що лише за січень-лютий цього року Укрзалізниці вдалося попередити 240 млн грн збитків. Це стало можливим завдяки посиленню офісом з безпеки компанії контролю у сфері закупівель товарів та послуг для потреб залізничної галузі.