Залізничники готуються до проведення ремонтно-колійних робіт

Залізничні новини Переглядів: 19.03.2021, 11:46

Залізничники готуються до проведення робіт із реконструкції та капітального ремонту колії, які зазвичай виконуються в літній період. Загалом у цьому році Укрзалізниця планує відремонтувати близько 400 км колій та майже 800 км – оновити середнім ремонтом.

 

Так, взимку підрозділи колійного господарства філії «Центр з будівництва та ремонту колії» провели підготовчі роботи на базах колійних машинних станцій. Зокрема, зібрали 76 км нової рейко-шпальної решітки для проведення реконструкції колії та відремонтували майже 32 км старопридатної рейко-шпальної решітки. Також зібрано 205 комплектів нових стрілочних переводів та відремонтовано 43 комплекти старопридатних стрілочних переводів.

Підготовка до виконання літніх ремонтно-колійних робіт триває. Вже у квітні залізничники планують розпочати ремонтно-колійні роботи капітального характеру.

Передбачається, що у цьому році колійні роботи виконуватимуться на напрямках з інтенсивним рухом поїздів, зокрема Дарниця – Гребінка, Київ – Фастів – Жмеринка – Вапнярка – Одеса, Знам’янка – Одеса, Миронівка – П’ятихатки – Чаплине, Козятин – Шепетівка – Здолбунів, Кривий Ріг-Головний – Комиш-Зоря – Волноваха – Маріуполь, Львів – Стрий – Чоп та ін. 

Заходи з оновлення колійної інфраструктури дозволять Укрзалізниці гарантувати безпеку перевезень та забезпечити рух поїздів зі встановленими швидкостями.

Нагадаємо, у 2021 році Укрзалізниця планує інвестувати понад 27 млрд грн в оновлення, капітальний ремонт, модернізацію рухомого складу та інфраструктури.