Укрзалізниця суворо дотримується протиепідемічних заходів

Залізничні новини Переглядів: 23.03.2021, 15:20

Укрзалізниця бажає здоров’я пасажирам та закликає виконувати всі протиепідемічні заходи: дотримуватися соціальної дистанції, використовувати засоби індивідуального захисту та антисептики. Відмовтеся від подорожі, якщо відчувайте симптоми застуди, щоб не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

 

Зі свого боку Укрзалізниця посилює карантинні заходи. Санітарна обробка вагонів проводиться в кожному пункті формування та обороту після кожного рейсу: виконуються сухе, вологе прибирання та дезінфекція внутрішніх приміщень вагонів. Особлива увага приділяється поверхням, які знаходяться в зонах найбільшого контакту пасажирів (поручні, ручки дверей, крани, раковини, кнопки та інше). Щоденно обробляються 81 поїзд далекого сполучення, 14 швидкісних  поїздів, у приміському сполученні — понад 2,3 тис. вагонів моторвагонного рухомого складу. 

Також на шляху прямування поїзда провідники пасажирських вагонів проводять додаткову дезінфекцію. Не менше чотирьох разів на добу і в разі необхідності проводиться прибирання туалетів з обов’язковим миттям підлоги, раз на годину — дезінфекційна обробка поверхонь найбільшого контакту (ручки, поручні, відкидні сидіння, кнопки зливу, раковини тощо).

Працівники залізничного транспорту повною мірою забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками. Також у кожному пасажирському вагоні в легкодоступному місці знаходяться дезінфектори для загального користування.

При проведенні дезінфекції використовуються хлоровмісні засоби, що мають позитивний висновок та дозволені для застосування МОЗ України на підставі дотримання інструкції щодо використання при вірусних інфекціях.

У разі виникнення питань та пропозицій щодо поліпшення якості обслуговування у поїздах закликаємо пасажирів звертатися до контакт-центру Укрзалізниці за телефоном: 0800503111.

Нагадаємо, що транспортні обмеження вводитимуться окремими рішеннями відповідних Державних або регіональних комісій по кожному регіону, а не автоматично за фактом потрапляння регіону до офіційного переліку «червоних зон» за рішенням МОЗ. 22 березня 2021 року Кабінет Міністрів України погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень для «червоних зон».