Рух потягів у місці інциденту між Запоріжжям та Дніпром відновлено, по 7 рейсах можливі затримки

Залізничні новини Переглядів: 29.03.2021, 19:06

Укрзалізниця повідомляє про вимушену затримку низки рейсів через сходження з рейок декількох вагонів поїзда №732 Київ – Запоріжжя. Так, поїзд №731 Запоріжжя-Київ вже вирушив із Запоріжжя і прослідує із затримкою орієнтовно до 4-5 годин. Посадка на цей потяг по Дніпру планується о 19:30, пасажири безкоштовно розміщені в залах очікування.

Також із запізненням на орієнтовно 1-2 години прослідують потяги:

№070 Маріуполь – Львів

№738 Запоріжжя – Київ

№012 Новоолексіївка – Київ

№010 Маріуполь – Київ

№116 Бердянськ – Київ

№088 Новоолексіївка – Ковель

Точний час запізнення може коригуватись та залежатиме від ходу відновлювальних робіт, які досі тривають. Зазначені вище рейси прямуватимуть стандартним маршрутом, але з уповільненням по швидкості. Просимо пасажирів з квитками на ці рейси з розумінням поставитися до ситуації, а також безкоштовно скористатися залами підвищеного комфорту на вокзалах. Відновлювальні роботи на пошкодженій ділянці залізничних шляхів продовжаться вночі, тому просимо пасажирів слідкувати за офіційними оновленнями про можливі нові затримки.

Нагадаємо, внаслідок сходження з рейок 6 з 9 вагонів поїзда Інтерсіті+ до Запоріжжя за 50 кілометрів до кінцевої станції ніхто не постраждав, Укрзалізниця створила комісію, яка розслідує причини аварії. Усі 88 пасажирів рейсу вже прибули до Запоріжжя резервним поїздом.