Укрзалізниця вже забезпечила понад 800 ліжок у відомчих лікарнях для хворих на COVID-19

Залізничні новини Переглядів: 2.04.2021, 14:41

Укрзалізниця в рамках виконання зобов’язань із забезпечення заходів по боротьбі з COVID-19 забезпечила у відомчих залізничних лікарнях понад 800 ліжок для лікування хворих на коронавірус й на сьогодні вже проліковано та продовжують лікуватися близько 1 тис. таких пацієнтів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час інспекції відомчих лікарень.


«Укрзалізниця робить усе можливе для забезпечення фаховими медичними послугами хворих на COVID-19 у відомчих лікарнях. Так, ми мали низку проблем, через дії окремих керівників було зірвано важливі тендери. Не було виконано запланований обсяг фінансування, проте ми актуалізували усі проблеми, швидко вирішуємо їх й на сьогодні у наших лікарнях вже проліковано та продовжують отримувати допомогу близько 1 тис. пацієнтів, хворих на COVID-19», – констатував він.

Нагальними проблемами на сьогодні є модернізація електромереж у лікарнях, оновлення дизель-генераторів та стале постачання кисню.

Вже сьогодні буде опрацьована можливість виділення штату спеціалістів філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» для реконструкції електромереж у відомчих лікарнях. Разом з тим Укрзалізниця опрацьовує питання виділення коштів для реконструкції кисневих станцій у відомчих лікарнях й веде роботу по закупівлі і безперебійній доставці кисню у лікарні.

Крім цього, Укрзалізниця постійно працює над вчасним забезпеченням медичних працівників засобами особистого захисту та дезінфекції.

«Укрзалізниця як велика, соціальноорієнтована компанія виконає усі покладені на неї обов’язки із допомоги хворим на COVID-19 громадянам. Ми зробимо все для сталого забезпечення й безперебійної роботи наших лікарень», – резюмував Іван Юрик.

Довідково: На сьогодні із хворими на COVID-19 працюють 8 відомчих лікарень Укрзалізниці (три – в Києві, дві – в Харкові та по одній у Дніпрі, Львові та Одесі). Вони забезпечені 56 анестезіологічними командами для лікування вказаних пацієнтів, 46 апаратами ШВЛ, 429 кисневими концентраторами та 99 стаціонарними точками доступу до кисню.