Укрзалізниця впроваджує комплексні заходи для покращення роботи локомотивного господарства, — Франтішек Буреш

Залізничні новини Переглядів: 5.04.2021, 16:40

Укрзалізниця впроваджує комплексні заходи щодо капітального ремонту з продовженням терміну експлуатації локомотивів, а також модернізацію окремих вузлів та агрегатів серійних локомотивів. Як повідомив член правління Укрзалізниці Франтішек Буреш, з цією метою вже розроблена та впроваджується «Концепція (прогнозна) роботи з парком локомотивів АТ «Укрзалізниця» до 2033 року».

За його словами концепція спрямована на: покращення технічних характеристик локомотивів; покращення умов праці локомотивних бригад; економію паливо-енергетичних ресурсів; запровадження сучасних систем діагностики технічного стану; зменшення негативного впливу на екологію.

«Понад півтора року ми працювали над повномасштабною концепцією, яка дозволить Укрзалізниці у повному обсязі, комплексно охопити усі проблемні місця локомотивного господарства. Наступний крок — винести її на розгляд правління Укрзалізниці», — наголосив Франтішек Буреш.

Нагадаємо, що Укрзалізниця у 2021 році планує відремонтувати 313 локомотивів і вкласти у це понад 4 млрд грн капітальних інвестицій.