Укрзалізниця спростовує інформацію про горіння пасажирських вагонів на станції П’ятихатки

Залізничні новини Переглядів: 15.04.2021, 19:27

Поширювана окремими ЗМІ інформація про горіння пасажирських вагонів на станції П’ятихатки регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» є неправдивою.

 

15 квітня на дальніх коліях цієї станції проводилися планові навчання щодо гасіння пожежі в рухомому складі за участю пожежного поїзда Придніпровської залізниці. Вагон, на якому тренувалися залізничні вогнеборці, обліковувався як списаний та підлягав утилізації. Після закінчення навчань, його порізали  на брухт, як і планували.

Про проведення зазначених заходів було поінформовано причетні оперативні служби регіону та структурні підрозділи залізниці. На вогневі роботи з утилізації списаного вагона оформлені всі необхідні допуски.

Просимо журналістів, які порушують будь-які питання діяльності залізничного транспорту, попередньо звертатися за офіційним коментарем до пресслужби АТ «Укрзалізниця».

Водночас звертаємося до пасажирів з проханням дотримуватися вимог пожежної безпеки в пасажирських поїздах далекого та приміського сполучення, щоб убезпечити себе від біди.