Локомотивне депо Нижньодніпровськ-Вузол у I кварталі перевиконало план з обсягу ремонтів майже на чверть

Залізничні новини Переглядів: 21.04.2021, 09:40

Локомотивне депо Нижньодніпровськ – Вузол регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» у І кварталі 2021 року виконало 105 поточних ремонтів локомотивів, що майже на чверть більше планових показників.

 

«Такі результати дають нам впевнений прогноз на виконання й перевиконання плану ремонту локомотивів на 2021 рік й гарні задатки для планування на майбутнє»,— підкреслив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час візиту у депо.

Він також повідомив, що протягом січня-березня 2021 року виробничими підрозділами локомотивного господарства Укрзалізниці було виконано 1270 поточних ремонтів локомотивів, що на 20% більше плану.

«Відновлення та оновлення локомотивного господарства — один з пріоритетів на шляху розвитку Укрзалізниці й ми вишукуємо усі можливі варіанти для їх збільшення»,— резюмував очільник Укрзалізниці.

Довідково: Локомотивне депо «Нижньодніпровськ-Вузол обслуговує локомотиви, що задіяні у вантажному русі. Депо має 6 плечей обслуговування, його приписний парк налічує 190 локомотивів. У депо виконують усі види поточного ремонту та технічне обслуговування в обсязі ТО-3 електровозів серій ВЛ8, ДЕ1, ВЛ11М6; а також поточний ремонт в обсязі ПР-1 та технічне обслуговування в обсязі ТО-3 тепловозів серії 2ТЕ116.