Після відновлення міжнародного залізничного сполучення квитки до Білорусі можна буде придбати онлайн, — Іван Юрик

Залізничні новини Переглядів: 23.04.2021, 09:50

Після відновлення міжнародного пасажирського сполучення пасажири зможуть придбати квитки до Білорусі та зворотно онлайн. Для цього Укрзалізниця та Білоруська залізниця розробили та погодили в робочому порядку Угоду про взаємодію при організації електронної реєстрації пасажирів на поїзди міжнародного сполучення, що курсують між Республікою Білорусь і Україною.


«Розширення онлайн-послуг у міжнародних залізничних перевезень — вимога сьогодення та комфорт наших пасажирів. Незважаючи на те, що наразі міжнародні рейси не здійснюються через карантинні обмеження, фахівці Укрзалізниці не припиняли співпрацювати з міжнародними колегами, щоб поліпшувати сервіс для пасажирів та розширювати перелік послуг», — прокоментував в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

Наразі відповідне рішення підтримало правління АТ «Укрзалізниці», на черзі — прийняття рішення білоруськими колегами. Після підписання Угоди сторонами пасажири здійснюватимуть поїздки в міжнародному сполученні з Республікою Білорусь за електронними проїзними документами без звернення до квиткової каси.