Укрзалізниця збільшує обсяги ремонтів магістральних локомотивів

Залізничні новини Переглядів: 23.04.2021, 12:56

Укрзалізниця нарощує обсяги ремонтів магістральних локомотивів. Це дозволить збільшити обсяги перевезення вантажів та підвищити дохідність залізничної галузі. Про це повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час візиту на ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод».


«ДТРЗ є базовим заводом з ремонту вантажних локомотивів. У поточному році ми плануємо збільшити обсяги ремонтів саме магістральної вантажної тяги. На цьому заводі ми маємо відновити капітальним ремонтом 12 магістральних локомотивів. Це дозволить завантажити підприємство замовленнями, а Укрзалізниці покращити виробничі показники локомотивного господарства»,— сказав він.

Іван Юрик також повідомив, що впродовж січня-березня 2021 року виробничими підрозділами локомотивного господарства Укрзалізниці було виконано майже 1300 поточних ремонтів локомотивів. Зокрема, було виконано поточні ремонти  – 945 електровозів та 325 тепловозів.

У порівнянні з плановими показниками на січень-березень 2021 року, які складали 1060 поточних ремонтів локомотивів, Укрзалізниця успішно перевиконала план на 20%.

Нагадаємо, що у 2021 році Укрзалізниця має намір суттєво оновити парк тягового рухомого складу — за рахунок капітальних інвестицій відремонтувати 313 локомотивів. Окрім цього, Укрзалізниця планує на власних виробничих потужностях виконати 4,4 тис. поточних ремонтів і модернізацій електровозів і тепловозів.