Укрзалізниця проведе перевірку дій низки посадових осіб закупівельної вертикалі

Залізничні новини Переглядів: 29.04.2021, 09:01

Офіс з безпеки АТ «Укрзалізниця» проведе перевірку закупівельної вертикалі компанії. Вона пов’язана із зривом плану критичних закупівель для галузі та бездіяльністю низки керівників вертикалі.


Зокрема, бездіяльність полягала у несвоєчасному доведенні до філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» централізованих планів матеріально-технічного забезпечення, неодноразовому внесенні коригувань та змін до них впродовж першого кварталу 2021 року й несвоєчасне коригування цін на паливо тощо.

Так, за встановленими фактами буде проведено службову перевірку відносно дій посадових осіб департаменту категорійного управління, департаменту з планування та очікуваної вартості у сфері закупівель, а також директора з питань закупівель АТ «Укрзалізниця». Саме ці департаменти мають забезпечувати своєчасну закупівлю матеріально-технічних засобів, що необхідні для стабільного й безперебійного функціонування залізничної галузі. Крім цього, на час службової перевірки буде тимчасово відсторонено від виконання посадових обов’язків директора департаменту з планування та очікуваної вартості у сфері закупівель.

Зазначені випадки не будуть надалі толеруватись та будуть отримувати організаційні й кадрові висновки.