Укрзалізниця нагадує пасажирам про можливість долучитися до формування нового розкладу поїздів

Залізничні новини Переглядів: 18.05.2021, 08:58

Укрзалізниця продовжує отримувати зворотний зв’язок від пасажирів щодо графіків та маршрутів перевезень. Пропозиції будуть проаналізовані та можуть стати частиною нового розкладу руху з 12 грудня 2021 року. Також Укрзалізниця продовжує вносити оперативні зміни до поточного переліку маршрутів та оптимізує графіки деяких рейсів для більшої зручності пасажирів та економії часу в дорозі.


«Цього року ми змінили підхід до формування нових графіків руху: відтепер це не закритий процес, яким лише опікуються спеціалісти «за лаштунками», а процес, побудований на зворотному зв’язку від пасажирів та аналітиці пасажирських потоків. Так, у лютому-березні ми вже зібрали близько 800 пропозицій від пасажирів, експертів, активістів та місцевих громад, після чого реалізували та презентували 20+ пріоритетних змін. Подальша більш грунтовна модифікація графіка з перекладанням «ниток» потребує філігранної роботи десятків спеціалістів: графістів, пасажирщиків, локомотивщиків, інфраструктурщиків — і може бути реалізована вже з наступного річного розкладу. Впроваджуємо ці зміни, щоб позмагатися за повернення пасажирів на залізницю, тож маємо враховувати побажання людей», — зазначив в.о. члена правління, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський.

Кінцева дата збору пропозицій по новому графіку на 2022 рік — 21 травня, пропозиції з детальним описом та обґрунтуванням потрібно надсилати для аналізу на електронну скриньку uz.suggestions@gmail.com.

Нагадаємо, що оперативний зворотний зв’язок щодо якості сервісу Укрзалізниці налагоджений через гарячу лінію 0 800 503 111, офіційну Facebook-сторінку Укрзалізниці, а також через чат-бот у Telegram та Viber.