Укрзалізниця заощадила пасажирам 100 тисяч годин

Залізничні новини Переглядів: 4.06.2021, 09:34

Укрзалізниця продовжує покращувати графіки поїздів згідно з анонсованим планом із заощадження 1 млн годин пасажирам протягом року.

 

Так, вдосконалення графіків поїздів на маршрутах Київ — Рахів, Київ — Маріуполь, Костянтинівка — Харків, а також у сполученні Харків — Дніпро вже дозволило скоротити пасажирам час у дорозі на близько 100 тис. годин. В економічному сенсі це близько 7,7 млн грн потенційного доходу пасажирів за час, що вони могли б натомість провести в дорозі.

Наступним кроком стане покращення графіків поїздів Ужгород — Лисичанськ, Солотвино — Київ, Маріуполь — Львів, Київ — Бердянськ та Львів — Новоолексіївка, Бердянськ.

Укрзалізниця реагує на зауваження: від пасажирів надійшло близько тисячі пропозицій стосовно оптимізації графіків потягів, і деякі з них реалізуються прямо зараз. Наприклад, на маршруті «Прикарпатського експреса», якому Укрзалізниця додала станцій та зробила зручне пересадочне сполучення з Ужгородом. Інші системні пропозиції впроваджуються комплексно й увійдуть до нового графіка руху з 12 грудня 2021 року.