Усіх пасажирів, які відстали від рейсу Івано-Франківськ — Київ, буде пересаджено до інших поїздів

Залізничні новини Переглядів: 25.06.2021, 15:55

Укрзалізниця проведе службову перевірку ситуації, що сталася з пасажирами поїзда № 750 Івано-Франківськ — Київ. Наразі компанія вживає всіх заходів, щоб пасажири, які залишилися у Львові, були доправлені до місць призначення з найменшою затримкою.


Укрзалізниця просить пасажирів, які відстали від рейсу (в цьому чи в інших випадках) звертатися завжди до чергового по вокзалу — і буде знайдене найшвидше рішення. Усіх пасажирів буде пересаджено до інших поїздів.

Зокрема, 4 пасажири вже іншими рейсами прямують до Києва. Ще трьох пасажирів буде пересаджено на найближчий рейс № 716 Львів — Київ, який вирушає о 16:12. Речі пасажирів буде доправлено до Києва та збережено на вокзалі, допоки їх не заберуть господарі.

Нагадаємо, поїзд № 750 Івано-Франківськ — Київ затримався у Львові з технічних причин, оскільки очікував на рейс з Відня, що відставав від графіка на території Австрії. На вокзалі пасажирам було оголошено орієнтовний час затримки поїзда. У таких випадках пасажири мають знаходитися поблизу поїзда, адже час затримки може змінитися. Інформація, поширена в соціальних мережах та ЗМІ щодо дій провідника, який повідомив пасажирам, що вони можуть годину «гуляти по місту», буде перевірена.

Укрзалізниця просить вибачення за незручності. Нагадуємо, що для пасажирів працює контакт-центр 0 800 503 111.